Kasy fiskalne Grajewo

Kasy fiskalne Grajewo

Kasy fiskalne Grajewo

Kasy fiskalne Grajewo

Kasy fiskalne i drukarki fiskalne dostępne w firmie optinex w Grajewie to czołowe produkty marki Novitus znane zarówno w Polsce jaki i zagranicą. Są to najczęściej wybierane urządzenia fiskalne w Polsce – ponad 720 tys. kas fiskalnych to produkty Novitus. Novitus jest liderem na rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających handel, usługi i logistykę. To marka gwarantująca najbardziej innowacyjne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych, automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych.

Novitus to gwarancja jakości i znak nowych standardów w zakresie zróżnicowania i kompleksowości oferty. Dzięki gęstej sieci dystrybucji i serwisu produkty Novitus są dostępne w całym kraju i służą zarówno drobnym przedsiębiorcom, jak i potężnym firmom. Kasy fiskalne, a także inne urządzenia i rozwiązania systemowe opatrzone marką Novitus znajdują zastosowanie w tysiącach placówek handlowych i usługowych, między innymi w sieciach sklepów detalicznych i hurtowni, w stacjach paliw, sieciach sprzedaży prasy, zakładach produkcyjnych, hotelach i restauracjach, a także w codziennej pracy lekarzy czy prawników. Novitus jest zarówno oddziałem i marką należącą do firmy Comp SA.

Szukasz najlepszej kasy fiskalnej na rynku? Kasa fiskalna Novitus Next jest już dostępna w naszych salonach w Grajewie, Augustowie, Suwałkach i Ełku. Dotknij nowych możliwości i poznaj najważniejsze zalety urządzenia fiskalnego nowej generacji Novitus Next. Sprawdź jak prosta w obsłudze jest pierwsza w Polsce kasa fiskalna z ekranem dotykowym! Nasz serwis kas fiskalnych w Grajewie, Augustowie, Ełku i Suwałkach to dodatkowy argument na to że o Twoją firmę zadba profesjonalna firma która swoją lokalizacją obejmuje 2 województwa.

Źródło: kasy.optinex.pl

 

Kasy fiskalne Grajewo