Laptop Acer – naprawa komputerów przenośnych firmy Acer

Laptop Acer – naprawa komputerów przenośnych firmy Acer

Laptop Acer – naprawa. Marka Acer jest bardzo popularna na polskim rynku. Firma produkuje dobrej jakości laptopy i notebooki, dostępne w sprzedaży w korzystnych cenach. W połączeniu z dużym wyborem konfiguracji, stanowią one ciekawą propozycję dla wszystkich, którzy poszukują niedrogich, dobrze wykonanych i wygodnych w pracy komputerów.

Niestety, tak samo jak laptopy innych marek, również produkty Acer mogą wymagać serwisowania i napraw. Jeżeli uważają Państwo, że Wasz laptop nie pracuje tak dobrze jak kiedyś i mógł w nim wystąpić jakiś problem, zapraszamy do naszego serwisu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu i naprawach komputerów marki ACER, niezależnie od rodzaju, modelu, a także charakteru usterki, jaka mogła w nim wystąpić. Zajmujemy się komputerami Acer, wyposażonymi w procesory AMD i Intel.

W szczególności polecamy Państwu następujące usługi dla laptopów Acer:

Laptop Acer – naprawa

 • Układy BGA – wymiana w kartach graficznych, mostkach itp.
 • Przetwornice – wymiana razem z kluczami
 • Płyty główne – naprawa i wymiana
 • Gniazda – naprawa i wymiana, między innymi gniazda zasilania, USB, HDMI, VGA, audio itp.
 • Matryce – wymiana (w ofercie matryce nowe oraz używane)
 • BIOS – naprawa i wymiana kości
 • Wymiana obudowy w laptopach Acer – wszystkie części, zawiasy, klapa, klawiatura, palmrest
 • Systemy operacyjne – instalacja i aktualizacja
 • Sterowniki i inne oprogramowanie – instalacja i aktualizacja
 • Odzyskiwanie utraconych danych z twardego dysku
 • Układy chłodzenia – naprawa, czyszczenie i konserwacja

Dlaczego Twój laptop Acer będzie w dobrych rękach?

Ponieważ nasz serwis istnieje na rynku od 2003 roku. W tym czasie naprawiliśmy setki laptopów tej marki i doskonale znamy wszelkie bolączki, jakie mogą trapić Państwa model. Posiadany szybki dostęp do nieograniczonej ilości części zamiennych – nowych i używanych. Pozwala to nie tylko na szybkie wykonanie naprawy, ale również optymalizowanie jej kosztów, w zależności od oczekiwań klienta. Współpracując z nami, mają Państwo gwarancję że naprawiony laptop zostanie oddany bez żadnych uszkodzeń i rys, które mogłyby powstać w trakcie naprawy.

Gwarancja – jesteśmy dumni ze swojej pracy

Bierzemy pełną odpowiedzialność za każdą wykonaną naprawę. Dlatego udzielamy na nie gwarancję. W przypadku wymiany podzespołów w laptopach Acer, wynosi ona do 24 miesięcy! Komputery naszych klientów od A do Z naprawiamy osobiście. Nie współpracujemy z podwykonawcami i nie zlecamy nikomu prac, przy Państwa laptopach. Pozwala nam to ciągle utrzymywać wysoki standard napraw, a także przyczynia się do oferowania jednych z najniższych cen na rynku.

Wydajna praca to szybka naprawa

Nasz grajewski serwis laptopów Acer jest doskonale zorganizowany. To właśnie dzięki temu każda naprawa jest wykonywana tak szybko. Diagnoza usterki do 24 godzin, błyskawiczna wycena, po której akceptacji niezwłocznie przystępujemy do naprawy. Dysponując na swoim magazynie najpopularniejszymi częściami zamiennymi, typowe usterki w laptopach Acer jesteśmy w stanie usunąć niemal od ręki.

Laptop Acer – naprawa D2D (door2door)

Szybkie tempo życia, ciągły brak czasu i konieczność wykonywania kilku rzeczy jednocześnie. To wszystko sprawiło, że klienci poszykują wygodnych rozwiązań. Również w zakresie serwisu laptopów Acer. Wychodzimy naprzeciw tym wymaganiom i uruchamiamy serwis door-to-door. Usługa ta polega na dostarczeniu laptopa do serwisu za pośrednictwem usług kurierskich. W taki sam sposób zostanie Państwu zwrócony laptop naprawiony. Całym procesem logistycznym związanym z zamówieniem kuriera, przygotowaniem listu przewozowego i odbiorem przesyłki zajmuje się nasz serwis. Po Państwa stronie pozostaje wyłącznie bezpieczne zapakowanie laptopa i wydanie go kurierowi, który dopełni pozostałych czynności, m.in. przyklejeniu listu przewozowego na przesyłkę i wydaniu Państwu jego kopii. Korzystając z tej wygodnej i szybkie metody, możemy naprawić laptop Acer niezależnie od miejsca, w którym go Państwo używają.