Pomoc zdalna

Pomoc zdalna

Pomoc zdalna

Internet jest jednym z największych osiągnięć naszej cywilizacji. Będąc nieograniczonym źródłem informacji i rozrywki, posiada również wiele innych możliwości, nie zawsze takich, o których użytkownicy komputerów mają pojęcie. Jedną z niewątpliwych zalet internetu jest możliwość naprawy komputera zdalnie. Pomoc zdalna w Grajewie jest zdecydowanie najszybszym dostępnym środkiem aby uratować Twój komputer bez wychodzenia z domu.

Nasz serwis optymalnie wykorzystuje pomoc zdalną, aby kompleksowo, szybko i skutecznie świadczyć Państwu usługi IT w zakresie oprogramowania komputerowego (systemy operacyjne, oprogramowanie użytkowników).

Jak działa pomoc zdalna w Grajewie?

Pomoc zdalna polega na wykonywaniu usług IT na odległość, bez koniPomoc zdalna w Grajewieeczności fizycznego pojawienia się przy Państwa komputerze. Aby pomoc zdalna była możliwa do realizacji, należy nawiązać połączenie pomiędzy dwoma komputerami – serwisu i Państwa. Nasz serwis komputerów wykorzystuje do tego celu oprogramowanie Team Viewer. Dzięki niemu możemy uzyskać dostęp do ekrany Waszego komputera i wykonywać na nim operacje dokładnie tak samo, jak gdybyśmy siedzieli przy Państwa biurku. Pomoc zdalna to bezpieczna i przejrzysta usługa, pozwalająca Klientom przez cały czas śledzić na ekranie komputera wszystkie czynności, jakie zdalnie wykonuje pracownik naszego serwisu. Przez cały czas prowadzonych czynności, mają Państwo pełną kontrolę nad połączeniem między komputerami. W każdym momencie można je zerwać lub ponownie nawiązać.

Dlaczego pomoc zdalna jest dobra?

  • Skraca czas potrzebny na udzielenie pomocy i znalezienie rozwiązania
  • Zmniejsza koszt usługi, ograniczając potrzebę dojazdu do klienta
  • Zapewnia 24 godzinną pomoc w dowolnym miejscu na świecie
  • Pomoc zdalna pozwala szybko usunąć większość typowych problemów, jakie pojawiają się w związku z korzystaniem z oprogramowania i obsługą systemu operacyjnego

Wszystko co trzeba zrobić, aby cieszyć się możliwością korzystania z pomocy zdalnej, to zainstalować na swoim komputerze oprogramowanie Team Viewer.

Instrukcja konfiguracji pomocy zdalnej na Państwa komputerze

  • Ściągnij Aplikacje Anydesk | UltraViewer
  • Pozwól na pobranie programu Team Viewer do sesji zdalnej
  • Po zakończonym pobraniu pliku, uruchom go
  • Program zacznie się instalować
  • Uruchom program Team Viewer. Zobaczysz wtedy na nim okienko, a w nim Twoje ID i hasło.

Hasło i ID są ważnymi danymi, które będą Państwo podawać pracownikowi naszego serwisu. Za ich pomocą będzie możliwe nawiązanie pomocy zdalnej z Państwa komputerem.